از کجا شروع کردیم ؟

شرکت پیشگام صنعت مبین psm در سال۱۳۷۱ درایران استان البرز در شهرک صنعتی سیمین دشت در زمینه ی تولید قفل و لولای خودرو شروع به کار کرد . بعد از آن ما با درک نیاز های صنعت خودرو روز به روز رشد کردیم و پروژه های زیادی را با همکاری شرکت های خودرو سازی ایرانی مثل ایران خودرو و سایپا انجام دادیم .
موفقیت امروز ما نتیجه ی تلاش برای بالا بردن هرروز کیفیت و سرعت ارائه خدمات همراه با درک نیاز های مشتریان بوده است . عمده ترین زمینه فعالیت شرکت پیشگام صنعت تولید ، طرحی و ساخت انواع قطعات مرتبط با ماژول درب های خودرو ( از قبیل لولا ، شیشه بالابر و……) خواهد بود و همواره خواهیم کوشید تا تمام توان و تخصص خویش را در این راستا متمرکز نماییم
تلاش و جدیت شرکت پیشگام صنعت در این دوره توانست نقش به سزایی در افزایش عمق ساخت داخل بسیاری از خودرو ها از قبیل پراید ،نیسان و پیکان ایفا نماید .

مهمترین فعالیت های پیشگام صنعت در این دوره عبارتند از :

ساخت مجموعه قالبهای قفل درب های جانبی وانت مزدا
ساخت مجموعه قالبهای آنتن برقی پراید
ساخت مجموعه قالبهای برف پاکن پراید
ساخت مجموعه قالبهای برف پاکن نیسان جونیور
ساخت مجموعه قالبهای بخاری نیسان جونیور

 

جوایز و گواهی نامه ها

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

استراتژی و چشم انداز ها

شرکت پیشگام صنعت مبین به عنوان طراح و سازنده مجموعه قفل و لولای خودرو با انتخاب استاندارد بین المللی ISO9001:215 و LATF16949:2016 والزامات خاص مشتریان در صنعت خودرو به عنوان الگوی سیستم مدیریت کیفیت با هدف ایجاد مشارکت با شرکت های معتبر بین المللی جهت توسعه تکنولوژی صادرات محصول و افزایش همکاری با شرکت های تامین قطعات خودرو داخلی خط و مشی کیفیت خود را به شرح زیر اعلام میدارد .

۱ – تولید محصول مطابق با مشخصات فنی و تحویل به موقع با هدف تامین رضایت مشتریان

۲ – ارتقا آگاهی و دانش سازمان ازطریق آموزش ثبت و انتقال تجارب ترغیب به مطالعه و پژوهش کارکنان سازمان

۳ – ایجاد محیط امن و مناسب و مناسب و گسترش کار گروهی و جذب مشارکت کارکنان در فعالیت های کلیدی

۴ – رعایت و تامین الزامات و خواسته های استاندارد های مدیریت کیفیت و بهبود مستمر اثر بخشی آن در سازمان

۵ – استفاده بهینه از منابع محدود و کاهش ضایعات و حرکت به سمت صفر ضایعات محصول

۶ – کسب سهم با